OPEN INNOVATION NETWORK

 Açık yenileşim ağının amacı Endüstri 4.0. kapsamında yenileşimciler tarafından hazırlanmış ürün prototipleri,süreç yenileşimleri ve yazılımları  “inovasyon paradigması”nı benimseyen arge merkezlerinde uygulayarak katma değer yaratmaktır.  consulturk@gmail.com  önerilerinizi ileterek partner yenileşim atölyelerinde -iLab!4.0.- gerçekleştirebilirsiniz. Twitter sayfamızı takip için;

TWITTER LINK- ilab.4.0.- JOIN US-follow news

yenileşim atölyesi

İstanbul , Ankara, Bursa ve İzmir de yenileşimci mühendislerin bir araya gelerek oluşturdukları platform bir stk da taınıtılmıştır. Arge merkezlerine özel Sanayi 4.0. inovasyon stratejileri geliştirmeye devam ediyor.Kobi inovasyon kapasite geliştirme sosyal inovasyon projesi ülkemizin önde gelen sanayici ve iş adamları derneklerine ***önerilmiştir. Profesyonel yönetici dernekleri için sanayi 4.0. kapsamında sosyal inovasyon projeleri öneriyoruz.

1-  Satınalma 4.0 Onaylı Tedarikçi Rehberi Hazırlama Projesi***

Bu rehberde, 4.0’a uygun ürün, hizmet/süreç ve yazılım firmaları ve  4.0’a uyum sağlayabilecek Yansanayileri seçilebilir.

2-     Kob.i.4.0 İnovasyon Kapasite  Geliştirme  Projesi***

  Kobilerin sanayi 4.0’a dönüşümüne liderlik etmek ve  Arge merkezi olan büyük ölçekli firmaların   Satın alma Birimlerinin Kobi 4.0 uyumlu tedarikçilerden alım yapmaları teşvik edilmesi  amaçlanır.İş dünyasında sanayici ve iş adamları dernekleri ve sanayi odaları desteği ile sinerji yaratacak bu sosyal inovasyon projemiz hakkında profesyonel derneklere işbirliği öneriyoruz.

innovation management blog link

de Cahit Günaydın ın sanayi odası,ihracatçı birlikleri , üniversite ve arge&inovasyon zirvelerindeki çalışmalarının detayını görebilirsiniz.

 Referans ,anket ve arge zirve fotoğraflarını görmek için slıdeshow inceleyebilirsiniz

 

 

 

1 thought on “OPEN INNOVATION NETWORK

Yorumlar kapatıldı.